Aktualności

Aktualności

BADANIE EEG W NEUROSFERZE !

UWAGA PACJENCI !  Od marca 2023 roku wprowadzamy do oferty możliwość wykonania badania EEG u dzieci, dorosłych, w czuwaniu i we śnie!

Czytaj więcej

EEG Dzieci i Dorosłych

Od marca 2023 roku wprowadzamy do oferty możliwość wykonania badania EEG u dzieci, dorosłych, w czuwaniu i we śnie!

Czytaj więcej

ODBARCZENIE NERWU POŚRODKOWEGO

Wprowadzamy do oferty naszej kliniki możliwość ostrzyknięcia nerwu pośrodkowego w celu LECZENIA ZESPOŁU CIEŚNI NADGARSTKA.

Czytaj więcej

Nowy cennik

Od stycznia 2023 obowiązuje w naszej przychodni nowy cennik.

Czytaj więcej

Oferta USG w naszej placówce

Nasza placówka medyczna zakupiła nowy aparat USG, dzięki czemu możemy zaoferować państwu badanie USG/Doppler tętnic szyjnych - domózgowych, USG nerwów, przez ciemieniowe, kanału kręgowego i szwów czaszkowych!

Czytaj więcej

Przerwa Świąteczna

Przychodnia będzie nie czynna w dniach 24-26.12. Zapraszamy do kontaktu w razie potrzeby we wtorek 27.12

Czytaj więcej

Kampania edukacyjna #ODWOŁUJE #NIEBLOKUJE

Kampania edukacyjna #ODWOŁUJE #NIEBLOKUJE, której inicjatorem jest Centrum Medyczne CMP ma na celu uświadomienie pacjentów, że bardzo ważne jest odwoływanie wizyt na czas jeśli wiedzą, że z nich nie skorzystają. Na czas- to znaczy wtedy, kiedy można zapisać w to miejsce innego pacjenta będącego w potrzebie, czyli minimum 24 godziny przed wyznaczonym terminem.

Czytaj więcej

Pionierki zdalnej modyfikacji parametrów DBS w Polsce

Chcemy poinformować, że jako pierwsze w Polsce uruchomiłyśmy platformę Neurosphera – opcję zdalnego konsultowania Pacjentów u 2 naszych Podopiecznych z chorobą Parkinsona, którzy przeszli zabieg DBS (głębokiej stymulacji mózgu).

Czytaj więcej

Kierownikiem poradni Wad Rozwojowych Układu Nerwowego - dr n. med. OLGA MILCZAREK

Nasi pracownicy oprócz pracy w prywatnych placówkach przyjmują także w publicznych ośrodkach. W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Kierownikiem poradni Wad Rozwojowych Układu Nerwowego jest dr n. med. OLGA MILCZAREK - specjalista w zakresie neurologii dzieci i dorosłych oraz specjalista w zakresie elektrofizjologii.

Czytaj więcej