Aktualności

Aktualności

Pionierki zdalnej modyfikacji parametrów DBS w Polsce

Chcemy poinformować, że jako pierwsze w Polsce uruchomiłyśmy platformę Neurosphera – opcję zdalnego konsultowania Pacjentów u 2 naszych Podopiecznych z chorobą Parkinsona, którzy przeszli zabieg DBS (głębokiej stymulacji mózgu).

Czytaj więcej

Kierownikiem poradni Wad Rozwojowych Układu Nerwowego - dr n. med. OLGA MILCZAREK

Nasi pracownicy oprócz pracy w prywatnych placówkach przyjmują także w publicznych ośrodkach. W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Kierownikiem poradni Wad Rozwojowych Układu Nerwowego jest dr n. med. OLGA MILCZAREK - specjalista w zakresie neurologii dzieci i dorosłych oraz specjalista w zakresie elektrofizjologii.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Kongres Choroby Parkinsona i Zaburzeń Ruchu

Wśród obecnych w madryckim Kongresie profesjonalistów nie mogło zabraknąć Dr n.med. Małgorzaty Dec-Ćwiek i Dr n.med. Karoliny Porębskiej.

Czytaj więcej

ZMIANNA CENNIKA

Od 19 września 2022 w naszej przychodni będą obowiązywały zmienione ceny niektórych usług

Czytaj więcej

PRZERWA TECHNICZNA

Drodzy Pacjenci ! Informujemy, że w dniu 16.09.2022 (piątek) ze względu na zaplanowane prace techniczne kontakt z recepcją będzie utrudniony. Za niedogodności przepraszamy ! Na wszystkie wiadomości odpowiemy w poniedziałek!

Czytaj więcej

MIGRENA

Migrena jest powszechną chorobą, która charakteryzuje się występowaniem bólu głowy. Zazwyczaj jest to jednostronny ból, silny, pulsujący, któremu często towarzyszą nudności i nadwrażliwość na światło, dźwięki czy ruchy głowy

Czytaj więcej

LECZENIE ZAAWANSOWANEJ CHOROBY PARKIKNSONA – DBS

DBS, czyli GŁEBOKA STYMULACJA MÓZGU to operacyjna metoda leczenia zaawansowanej choroby Parkinsona, ale także i innych chorób ruchu takich jak drżenie samoistne czy dystonia.

Czytaj więcej

BADANIA EMG/ENG U DZIECI

W naszej placówce przyjmuje wybitny specjalista neurolog DR HAB. N. MED. JAKUB ANTCZAK, który jako jedyny w Krakowie wykonuje badania EMG/ENG u DZIECI! Nie ma minimalnego zakresu wieku !

Czytaj więcej

NOWOCZESNE METODY LECZENIA ALZHEIMERA

Obecnie stosowane leczenie ma charakter jedynie objawowy, czyli nie likwidujemy przyczyny choroby, a jedynie łagodzimy jej objawy. Specjaliści wciąż szukają leku na tą chorobę. W związku z czym prowadzone są badania kliniczne.

Czytaj więcej