Aktualności

Aktualności

Kampania edukacyjna #ODWOŁUJE #NIEBLOKUJE

Kampania edukacyjna #ODWOŁUJE #NIEBLOKUJE, której inicjatorem jest Centrum Medyczne CMP ma na celu uświadomienie pacjentów, że bardzo ważne jest odwoływanie wizyt na czas jeśli wiedzą, że z nich nie skorzystają. Na czas- to znaczy wtedy, kiedy można zapisać w to miejsce innego pacjenta będącego w potrzebie, czyli minimum 24 godziny przed wyznaczonym terminem.

Czytaj więcej

Pionierki zdalnej modyfikacji parametrów DBS w Polsce

Chcemy poinformować, że jako pierwsze w Polsce uruchomiłyśmy platformę Neurosphera – opcję zdalnego konsultowania Pacjentów u 2 naszych Podopiecznych z chorobą Parkinsona, którzy przeszli zabieg DBS (głębokiej stymulacji mózgu).

Czytaj więcej

Międzynarodowy Kongres Choroby Parkinsona i Zaburzeń Ruchu

Wśród obecnych w madryckim Kongresie profesjonalistów nie mogło zabraknąć Dr n.med. Małgorzaty Dec-Ćwiek i Dr n.med. Karoliny Porębskiej.

Czytaj więcej

ZMIANNA CENNIKA

Od 19 września 2022 w naszej przychodni będą obowiązywały zmienione ceny niektórych usług

Czytaj więcej

PRZERWA TECHNICZNA

Drodzy Pacjenci ! Informujemy, że w dniu 16.09.2022 (piątek) ze względu na zaplanowane prace techniczne kontakt z recepcją będzie utrudniony. Za niedogodności przepraszamy ! Na wszystkie wiadomości odpowiemy w poniedziałek!

Czytaj więcej

MIGRENA

Migrena jest powszechną chorobą, która charakteryzuje się występowaniem bólu głowy. Zazwyczaj jest to jednostronny ból, silny, pulsujący, któremu często towarzyszą nudności i nadwrażliwość na światło, dźwięki czy ruchy głowy

Czytaj więcej

LECZENIE ZAAWANSOWANEJ CHOROBY PARKIKNSONA – DBS

DBS, czyli GŁEBOKA STYMULACJA MÓZGU to operacyjna metoda leczenia zaawansowanej choroby Parkinsona, ale także i innych chorób ruchu takich jak drżenie samoistne czy dystonia.

Czytaj więcej

BADANIA EMG/ENG U DZIECI

W naszej placówce przyjmuje wybitny specjalista neurolog DR HAB. N. MED. JAKUB ANTCZAK, który jako jedyny w Krakowie wykonuje badania EMG/ENG u DZIECI! Nie ma minimalnego zakresu wieku !

Czytaj więcej

NOWOCZESNE METODY LECZENIA ALZHEIMERA

Obecnie stosowane leczenie ma charakter jedynie objawowy, czyli nie likwidujemy przyczyny choroby, a jedynie łagodzimy jej objawy. Specjaliści wciąż szukają leku na tą chorobę. W związku z czym prowadzone są badania kliniczne.

Czytaj więcej