Aktualności

Aktualności

PRZERWA TECHNICZNA

Drodzy Pacjenci ! Informujemy, że w dniu 16.09.2022 (piątek) ze względu na zaplanowane prace techniczne kontakt z recepcją będzie utrudniony. Za niedogodności przepraszamy ! Na wszystkie wiadomości odpowiemy w poniedziałek!

Czytaj więcej

MIGRENA

Migrena jest powszechną chorobą, która charakteryzuje się występowaniem bólu głowy. Zazwyczaj jest to jednostronny ból, silny, pulsujący, któremu często towarzyszą nudności i nadwrażliwość na światło, dźwięki czy ruchy głowy

Czytaj więcej

LECZENIE ZAAWANSOWANEJ CHOROBY PARKIKNSONA – DBS

DBS, czyli GŁEBOKA STYMULACJA MÓZGU to operacyjna metoda leczenia zaawansowanej choroby Parkinsona, ale także i innych chorób ruchu takich jak drżenie samoistne czy dystonia.

Czytaj więcej

BADANIA EMG/ENG U DZIECI

W naszej placówce przyjmuje wybitny specjalista neurolog DR HAB. N. MED. JAKUB ANTCZAK, który jako jedyny w Krakowie wykonuje badania EMG/ENG u DZIECI! Nie ma minimalnego zakresu wieku !

Czytaj więcej

NOWOCZESNE METODY LECZENIA ALZHEIMERA

Obecnie stosowane leczenie ma charakter jedynie objawowy, czyli nie likwidujemy przyczyny choroby, a jedynie łagodzimy jej objawy. Specjaliści wciąż szukają leku na tą chorobę. W związku z czym prowadzone są badania kliniczne.

Czytaj więcej

CZY TO MOŻE JEST ALZHEIMER ?

Może to być zwykłe roztargnienie, albo jednak początki poważniejszej choroby. Aby móc to zweryfikować zapraszamy do wybitnego NEUROPSYCHOLOGA mgr EWY WSZENDYBYŁ na wizytę diagnostyczną neuropsychologiczną.

Czytaj więcej

16 czerwca 2022 PRZYCHODNIA NIECZYNNA

Dnia 16.06.22 (czwartek - Boże Ciało) przychodnia będzie nieczynna. Dnia 17.06.2022 (piątek) przychodnia funkcjonuje normalnie.

Czytaj więcej

VI edycja konferencji „Toksyna botulinowa w praktyce neurologicznej”

Wśród wybitnych prelegentów współtworzących to wydarzenie była m in. Dr n. med. Małgorzata Dec – Ćwiek, która prezentowała i omawiała ciekawe i niezwykle trudne przypadki pacjentów ze stwierdzoną dystonią.

Czytaj więcej

Majówka - przychodnia nieczynna

Informujemy, że w dniach 1-3.05.2022r. przychodnia będzie nieczynna

Czytaj więcej