Aktualności

Aktualności

CZY TO MOŻE JEST ALZHEIMER ?

Może to być zwykłe roztargnienie, albo jednak początki poważniejszej choroby. Aby móc to zweryfikować zapraszamy do wybitnego NEUROPSYCHOLOGA mgr EWY WSZENDYBYŁ na wizytę diagnostyczną neuropsychologiczną.

Czytaj więcej

16 czerwca 2022 PRZYCHODNIA NIECZYNNA

Dnia 16.06.22 (czwartek - Boże Ciało) przychodnia będzie nieczynna. Dnia 17.06.2022 (piątek) przychodnia funkcjonuje normalnie.

Czytaj więcej

VI edycja konferencji „Toksyna botulinowa w praktyce neurologicznej”

Wśród wybitnych prelegentów współtworzących to wydarzenie była m in. Dr n. med. Małgorzata Dec – Ćwiek, która prezentowała i omawiała ciekawe i niezwykle trudne przypadki pacjentów ze stwierdzoną dystonią.

Czytaj więcej

Majówka - przychodnia nieczynna

Informujemy, że w dniach 1-3.05.2022r. przychodnia będzie nieczynna

Czytaj więcej

BADANIA KLINICZNE LECZENIA SPASTYCZNOŚCI KOŃCZYN

Przypominamy, że pacjenci ze SPASTYCZNOŚCIĄ POUDAROWĄ mogą wziąć udział w badaniach klinicznych LECZENIA spastyczności kończyn TOKSYNĄ BOTULINOWĄ.

Czytaj więcej

MIGRENA, A TOKSYNA BOTULINOWA

Szacuje się, że w Polsce na migrenę cierpi około 10% populacji. Jest trudną do leczenia chorobą, znacznie upośledzającą funkcjonowanie dotkniętych nią osób. Leczenie toksyną botulinową uznawane jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów leczenia migreny przewlekłej.

Czytaj więcej

CHOROBA PARKINSONA

W naszej klinice przyjmują neurolodzy specjalizujący się między innymi w chorobach neurozwyrodnieniowych, do których można zgłosić się w celu diagnostyki lub leczenia choroby Parkinsona.

Czytaj więcej

Jakie objawy należy skonsultować z neurologiem dziecięcym?

W naszej placówce przyjmuje specjalista NEUROLOG DZIECIĘCY DR OLGA MILCZAREK. Oprócz konsultacji neurologicznej wykonujemy także badania USG

Czytaj więcej

FIZJOTERAPIA NEUROLOGICZNA

Odgrywa bardzo ważną rolą w leczeniu chorób neurologicznych! W wielu przypadkach jest ona niezbędna i w połączeniu z innymi rodzajami leczenia np farmakologicznym daje najlepsze rezultaty!

Czytaj więcej