Aktualności

Aktualności

VI edycja konferencji „Toksyna botulinowa w praktyce neurologicznej”

Wśród wybitnych prelegentów współtworzących to wydarzenie była m in. Dr n. med. Małgorzata Dec – Ćwiek, która prezentowała i omawiała ciekawe i niezwykle trudne przypadki pacjentów ze stwierdzoną dystonią.

Czytaj więcej

Majówka - przychodnia nieczynna

Informujemy, że w dniach 1-3.05.2022r. przychodnia będzie nieczynna

Czytaj więcej

BADANIA KLINICZNE LECZENIA SPASTYCZNOŚCI KOŃCZYN

Przypominamy, że pacjenci ze SPASTYCZNOŚCIĄ POUDAROWĄ mogą wziąć udział w badaniach klinicznych LECZENIA spastyczności kończyn TOKSYNĄ BOTULINOWĄ.

Czytaj więcej

MIGRENA, A TOKSYNA BOTULINOWA

Szacuje się, że w Polsce na migrenę cierpi około 10% populacji. Jest trudną do leczenia chorobą, znacznie upośledzającą funkcjonowanie dotkniętych nią osób. Leczenie toksyną botulinową uznawane jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów leczenia migreny przewlekłej.

Czytaj więcej

CHOROBA PARKINSONA

W naszej klinice przyjmują neurolodzy specjalizujący się między innymi w chorobach neurozwyrodnieniowych, do których można zgłosić się w celu diagnostyki lub leczenia choroby Parkinsona.

Czytaj więcej

Jakie objawy należy skonsultować z neurologiem dziecięcym?

W naszej placówce przyjmuje specjalista NEUROLOG DZIECIĘCY DR OLGA MILCZAREK. Oprócz konsultacji neurologicznej wykonujemy także badania USG

Czytaj więcej

FIZJOTERAPIA NEUROLOGICZNA

Odgrywa bardzo ważną rolą w leczeniu chorób neurologicznych! W wielu przypadkach jest ona niezbędna i w połączeniu z innymi rodzajami leczenia np farmakologicznym daje najlepsze rezultaty!

Czytaj więcej

SPASTYCZNOŚĆ POUDAROWA

Jest to nadmierne, patologiczne napięcie mięśniowe występujące jako skutek udaru mózgu. Spastyczność może dotyczyć kończyny górnej jak i dolnej. Przypominamy o możliwości zapisu do darmowego badania lekowego leczenia spastyczności poudarowej toksyną botulinową.

Czytaj więcej

Badania kliniczne leczenia spastyczności kończyn toksyną botulinową

Zapraszamy pacjentów ze spastycznością poudarową do udziału w badaniach klinicznych leczenia spastyczności kończyn toksyną botulinową. Udział w badaniu jest bezpłatny!

Czytaj więcej