Aktualności

Aktualności

Światowy Dzień Choroby Parkinsona

Światowy Dzień Choroby Parkinsona jest obchodzony co roku 11 kwietnia. Jest to data urodzin Jamesa Parkinsona, który jako pierwszy opisał objawy choroby neurodegradacyjnej.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych wielu radosnych i ciepłych chwil przy rodzinnym stole oraz dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności życzy Neurosfera! Zapraszamy od wtorku.

Czytaj więcej

Konsultacje neurochirurgiczne

W dniu 17 marca od godziny 16.00 w Neurosferze będzie przyjmował neurochirurg dr n. med. Wojciech Pietraszko. Rejestracji można dokonać po numerem telefonu 662 395 415, lub mailowo: rejestracja@neurosfera.org. Zapraszamy.

Czytaj więcej

NeuroSfera w portalu ZnanyLekarz.pl

Zachęcamy do rezerwacji wizyt w placówce NeuroSfery również poprzez portal ZnanyLekarz.pl

Czytaj więcej

Akademia Parkinsona

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszych w Polsce wirtualnych warsztatach dla pacjentów z chorobą Parkinsona oraz ich opiekunów.

Czytaj więcej

Konsultacje neurochirurgiczne

W dniu 17 lutego od godziny 10.00 w Neurosferze będzie przyjmował neurochirurg dr n. med. Wojciech Pietraszko. Rejestracji można dokonać po numerem telefonu 662 395 415, lub mailowo: rejestracja@neurosfera.org. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Dystonia: mimowolne ruchy, które trzeba leczyć u neurologa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem prasowym „Dystonia - kiedy mimowolne ruchy ciała mogą zwiastować chorobę?” opartym na wykładzie dr n. med. Małgorzaty Dec-Ćwiek - wchodzącej w skład zespołu specjalistów Neurosfery.

Czytaj więcej

Procedury i obostrzenia w związku z SARS-Cov-2

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, informujemy Państwa iż w naszej placówce przestrzegane są procedury związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Dbając o bezpieczeństwo Pacjentów i nasze własne, podczas pobytu w Poradni obowiązuje zasada zakrywania ust i nosa za pomocą przyłbicy lub maseczki, zachowanie dystansu min. 1,5 m od innych osób.

Czytaj więcej

Konsultacje neurochirurgiczne

Drodzy Pacjenci, chcemy Państwa poinformować, że do grona specjalistów pracujących w naszej placówce dołącza neurochirurg dr n. med. Wojciech Pietraszko. Pierwsze wizyty odbędą się 16 grudnia tj. środa od godziny 16.00. Rejestracji można dokonać pod numerem telefonu 662 395 415. Zapraszamy.

Czytaj więcej