Badanie EEG Kraków

Badanie EEG Kraków – elektroencefalografia!

W placówce medycznej Neurosfera wykonasz badanie EEG Kraków. EEG to nieinwazyjna metoda diagnostyczna pozwalająca zbadać bioelektryczną czynność mózgu. Badanie elektroencefalograficzne (EEG) jest niezwykle przydatnym narzędziem diagnostycznym, służącym do wykrywania patologii w obrębie ośrodkowego układu nerwowego. Już dziś zadzwoń i umów się na badanie w naszej placówce.

Badanie EEG Kraków

Na czym polega badanie EEG Kraków?

Badanie EEG polega na umieszczeniu na głowie elektrod (zazwyczaj 19) i rejestrowaniu aktywności mózgu, zmian potencjału elektrycznego na powierzchni skóry, przy pomocy specjalnego urządzenia – elektroncefalografu. Badanie EEG jest jednym z najważniejszych badań, którego celem jest rozpoznanie choroby neurologicznej. Polega na badaniu czynności bioelektrycznej mózgu. Podczas badania elektroencefalograf mierzy napięcie między elektrodami, wzmacnia je i wyrysowuje w postaci ciągłych, sinusoidalnych linii, na podstawie których specjalista ocenia, czy funkcjonowanie mózgu jest prawidłowe.

Gwarancja indywidualnego podejścia do każdego pacjenta!

Badanie EEG Kraków

Badanie EEG Kraków może wykryć takie choroby jak epilepsję, stan splątania czy nawet guza mózgu. Wskazania do wykonania badania EEG obejmują m. in. padaczka/epilepsja, zaburzenia snu, ilościowe i jakościowe zaburzenia świadomości, częste bóle głowy, choroby neurodegeneracyjne, nawracające omdlenia, stwierdzenie śmierci mózgu, zatrucia neurotoksynami. Warto umówić się na badanie EEG w naszej placówce, postaramy się znaleźć przyczynę Twojego złego samopoczucia - wykonamy odpowiednie badania, a następnie wdrożymy skuteczne leczenie. Naszym celem jest przywrócenie zdrowia i sprawności każdemu pacjentowi.

Neurosfera - kompleksowe leczenie neurologiczne

Ul. Mariana Markowskiego 4/1A
31-881 Kraków
Zobacz na Google Maps

Pon. - Pią.
08:00-20:00