Fizjoterapia Kraków

Fizjoterapia Kraków – powrót do pełnej sprawności

Fizjoterapia Kraków daje wiele korzyści, jeśli chodzi o powrót do pełnej sprawności. W naszej placówce medycznej Neurosfera pomagamy pacjentom dobrać odpowiednie zestawy ćwiczeń ruchowych oraz manualnych. Dzięki temu pacjenci mogą powrócić do sprawności sprzed zabiegów. Fizjoterapia umożliwia również przygotowanie do codziennego życia ze świeżo nabytą niesprawnością fizyczną. Jeśli chcesz skorzystać z najlepszych usług fizjoterapeutycznych, to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej placówki.

Fizjoterapia Kraków

Neurosfera – dlaczego warto skorzystać z usług tej placówki medycznej?

Celem działalności kliniki Neurosfera jest zapewnienie pacjentom poczucia bezpieczeństwa. Naszym zadaniem jest całkowite wyleczenie lub doprowadzenie do możliwie jak najlepszej sprawności każdego, kto zmaga się z chorobami o podłożu neurologicznym. Dlatego też w tym miejscu znajdziesz innowacyjne metody leczenia, które znane są na całym świecie. Korzystając z usług naszej kliniki masz gwarancję na skuteczne leczenie oraz możliwość wykonania kompleksowych badań w jednym miejscu.

Kompleksowe usługi medyczne

Kraków fizjoterapia

Neurosfera to gabinet, w którym udzielane są kompleksowe konsultacje neurologiczne, neurochirurgiczne oraz psychiatryczne. Wykonujemy badania diagnostyczne EMG. Fizjoterapia Kraków, dietetyka – świadczy usługi również w tym zakresie.

Jeśli zależy Ci na skutecznym leczeniu neurologicznym, to koniecznie umów się na konsultacje. Neurosfera – zadzwoń już dziś. Zapraszamy.

Neurosfera - kompleksowe leczenie neurologiczne

Ul. Mariana Markowskiego 4/1A
31-881 Kraków
Zobacz na Google Maps

Pon. - Pią.
08:00-20:00