Dystonia Kraków

Dystonia Kraków – nieprawidłowości w ośrodkowym układzie nerwowym

Dystonia to schorzenie, które polega na mimowolnym, powtarzającym się ruchu określonej części ciała. Schorzenie to może prowadzić do utrwalonego, nieprawidłowego ułożenia. Jest wiele rodzajów dystonii. Osoby z podejrzeniem tego schorzenia kierowane są pod opiekę specjalisty neurologa. Dystonia Kraków – umów się na wizytę w naszej placówce medycznej Neurosfera i skorzystaj z porad medycznych, udzielanych przez doświadczonych w diagnostyce i leczeniu tej jednostki chorobowej lekarzy.

Dystonia Kraków

Leczenie dystonii – skorzystaj z usług Neurosfery

Leczenie dystonii nie należy do najłatwiejszych. Wpływa na to fakt braku leków o działaniu protekcyjnym. Leczenie dystonii dzieli się na dwa rodzaje: farmakologiczne oraz zabiegowe. W naszej klinice skorzystać możesz z rekomendowanej metody leczenia dystonii za pomocą toksyny botulinowej. Korzystając z usług medycznych naszej placówki masz gwarancję na:

  • indywidualne podejście do pacjenta,
  • skuteczne leczenie wielu chorób,
  • nowoczesne metody leczenia.

Nie lekceważ objawów choroby

Kraków dystonia

Jeśli zauważasz u siebie niepokojące objawy, które świadczyć mogą o dystonii koniecznie skontaktuj się z neurologiem. Terapia prowadzona w naszej placówce medycznej jest indywidualnie dobierana do stanu zdrowia pacjenta. Sprawą priorytetową dla naszych specjalistów jest zdrowie oraz komfort psychiczny pacjentów.

Neurosfera - kompleksowe leczenie neurologiczne

ul. Dobrego Pasterza 118C/LU11
31-446 Kraków
I piętro - wejście od strony prywatnego parkingu bezpośrednio przed gabinetem
Zobacz na Google Maps

Pon. - Pią.
09:00-20:00