Leczenie kręgosłupa Kraków

Leczenie kręgosłupa Kraków – wybierz dobrego neurologa

Z bólem kręgosłupa zmaga się wiele osób, w różnym wieku. Często ból związany jest z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa. W celu postawienia diagnozy lekarz neurolog przeprowadza wywiad oraz wykonuje badania umożliwiające poprawne postawienie diagnozy. Do badań przydatnych w diagnostyce bólu kręgosłupa zaliczamy:

  • RTG kręgosłupa,
  • tmografię komputerową,
  • rezonans magnetyczny.
Leczenie kręgosłupa Kraków

Leczenie neurologiczne Neurosfera

Pacjenci zmagający się z bólem kręgosłupa często wymagają specjalistycznego leczenia. Leczenie kręgosłupa Kraków w naszej placówce może przybierać różne formy. Z myślą o pacjentach w naszej klinice skorzystać możesz nie tylko z porad neurologicznych. Neurosfera świadczy również usługi medyczne z zakresu:

  • fizjoterapii,
  • neurochirurgii,
  • neuropsychologii,
  • psychiatrii,
  • dietetyki.

Brak leczenia może doprowadzić do często nieodwracalnych zmian. Dlatego dbając o zdrowie oraz pełną sprawność fizyczną należy podjąć się profesjonalnego leczenia.

Prawidłowa diagnoza kluczem do sukcesu

Kraków leczenie kręgosłupa

Neurosfera to miejsce, które powstało z myślą o pacjentach, którzy borykają się z chorobami neurologicznymi. Rozpoznanie schorzenia neurologicznego wymaga profesjonalnych badań. W naszej klinice proponujemy kompleksowe badania oraz pełną opiekę medyczną. Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie pacjentom leczenia w oparciu o najnowsze standardy wiedzy medycznej.

Jeśli zauważysz u siebie lub kogoś bliskiego objawy mogące świadczyć o chorobie neurologicznej, to koniecznie skonsultuj się z neurologiem. Szybka, dobrze postawiona diagnoza to klucz do zmniejszenia dolegliwości choroby lub całkowitego jej wyleczenia.

Neurosfera - kompleksowe leczenie neurologiczne

ul. Dobrego Pasterza 118C/LU11
31-446 Kraków
I piętro - wejście od strony prywatnego parkingu bezpośrednio przed gabinetem
Zobacz na Google Maps

Pon. - Pią.
09:00-20:00