Leczenie otępienia Kraków

Leczenie otępienia Kraków – wybierz dobrego neurologa

Otępienie jest schorzeniem z zakresu neurologii. Otępienie spowodowane jest zaburzeniami z zakresu ośrodkowego układu nerwowego. Zaburzenia dotyczą funkcji poznawczych. Choroba zaczyna się od zapominania drobiazgów, jednak często kończy się na trudnościach w samodzielnym funkcjonowaniu. Korzystając z usług naszej placówki – Neurosfera masz gwarancję na profesjonalną pomoc medyczną pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Leczenie otępienia Kraków

Leczenie otępienia Kraków – leczenie neurologiczne Neurosfera

Pacjenci zmagający się z otępieniem wymagają specjalistycznego leczenia. Leczenie może przybierać różne formy. Z myślą o pacjentach w naszej placówce skorzystać możesz nie tylko z porad neurologicznych. Neurosfera świadczy również usługi medyczne z zakresu:

  • fizjoterapii,
  • neurochirurgii,
  • neuropsychologii,
  • psychiatrii,
  • dietetyki.

Szybkie zdiagnozowanie otępienia pozwala na jego całkowite wyleczenie. Dlatego, jeśli zmagasz się z niepokojącymi objawami, które utrzymują się przez dłuższy czas, to koniecznie skontaktuj i umów się na wizytę do neurologa.

Prawidłowa diagnoza kluczem do sukcesu

Kraków leczenie otępienia

Neurosfera to miejsce, które powstało z myślą o pacjentach, którzy borykają się z chorobami neurologicznymi. Rozpoznanie otępienia lub innego schorzenia neurologicznego wymaga profesjonalnych badań. W naszej klinice proponujemy kompleksowe badania oraz pełną opiekę. Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie pacjentom leczenia w oparciu o najnowsze standardy wiedzy medycznej.

Jeśli zauważysz u siebie lub kogoś bliskiego objawy mogące świadczyć o chorobie neurologicznej, to koniecznie skonsultuj się z neurologiem. Szybka, dobrze postawiona diagnoza to klucz do zmniejszenia dolegliwości choroby lub całkowitego jej wyleczenia.

Neurosfera - kompleksowe leczenie neurologiczne

ul. Dobrego Pasterza 118C/LU11
31-446 Kraków
I piętro - wejście od strony prywatnego parkingu bezpośrednio przed gabinetem
Zobacz na Google Maps

Pon. - Pią.
09:00-20:00