Leczenie Parkinsona Kraków

Leczenie Parkinsona Kraków – wybierz dobrego neurologa!

Neurosfera to miejsce, gdzie zajmujemy się nie tylko leczeniem choroby Parkinsona. Nasza praca skupia się na diagnozowaniu i leczeniu takich dolegliwości i chorób jak:

  • guz mózgu,
  • otępienie,
  • bóle głowy, kręgosłupa,
  • Alzheimer,
  • miopatia.

Leczenie Parkinsona Kraków – jeśli Ty bądź Twój bliski zmaga się z chorobą Parkinsona lub inną chorobą neurologiczną, to koniecznie skorzystaj z naszej porady medycznej.

Leczenie Parkinsona Kraków

Objawy Parkinsona – czy są zauważalne od razu?

Choroba Parkinsona negatywnie wpływa na naszą pracę mięśni oraz koordynację ruchową. Objawy choroby nie są widoczne od razu – nasilają się powoli. Początek choroby objawia się dolegliwościami, które przypisać możemy innym chorobom. Zaliczamy do nich: osłabienie, zmęczenie, osłabienie ruchowe oraz niezgrabność ruchów. Z czasem osoby zmagające się z chorobą Parkinsona mają problem z wykonywaniem zwykłych czynności: wstanie z łózka, pochylenie sylwetki czy też utrzymanie przedmiotu w ręku.

Skuteczne leczenie – wybierz najlepszego specjalistę

Kraków leczenie Parkinsona

W naszej placówce znajdziesz profesjonalną pomoc medyczną. Naszym celem jest przede wszystkim powrót do zdrowia każdego pacjenta. Prawidłowo postawiona diagnoza oraz wdrożenie skutecznego leczenia, to klucz do sukcesu.

Leczenie choroby Parkinsona polega przede wszystkim na pobudzeniu receptorów dopaminowych. Dlatego, jeśli chcesz skutecznie walczyć z chorobą Parkinsona, to koniecznie umów się na wizytę.

Neurosfera - kompleksowe leczenie neurologiczne

ul. Dobrego Pasterza 118C/LU11
31-446 Kraków
I piętro - wejście od strony prywatnego parkingu bezpośrednio przed gabinetem
Zobacz na Google Maps

Pon. - Pią.
09:00-20:00