Leczenie spastyczności Kraków

Leczenie spastyczności Kraków – wybierz dobrego neurologa

Spastyczność jest schorzeniem z zakresu neurologii. Wskutek uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego dochodzi do nieprawidłowej kontroli oraz do wzrostu napięcia mięśniowego. Spastyczność prowadzi do nadmiernego napinania się mięśni w momencie wykonywania ruchu. Ból, emocje czy też stres spowodują nasilenie się objawów. W przypadku leczenia spastyczności warto zasięgnąć po kompleksową pomoc medyczną. Korzystając z usług naszej placówki – Neurosfera masz gwarancję na skuteczne leczenie.

Leczenie spastyczności Kraków

Leczenie spastyczności – leczenie neurologiczne Neurosfera

Pacjenci zmagający się ze schorzeniem spastyczności wymagają specjalistycznego leczenia. Leczenie spastyczności Kraków w naszej placówce może przybierać różne formy. Z myślą o pacjentach w naszej placówce skorzystać możesz nie tylko z porad neurologicznych. Neurosfera świadczy również usługi medyczne z zakresu:

  • fizjoterapii,
  • neurochirurgii,
  • neuropsychologii,
  • psychiatrii,

Brak terapii może doprowadzić do często nieodwracalnych zmian. Dlatego dbając o zdrowie oraz pełną sprawność fizyczną należy podjąć się skutecznego leczenia.

Prawidłowa diagnoza kluczem do sukcesu

Kraków leczenie spastyczności

Neurosfera to miejsce, które powstało z myślą o pacjentach, którzy borykają się z chorobami neurologicznymi. Rozpoznanie choroby spastyczności lub innego schorzenia neurologicznego wymaga profesjonalnych badań. W naszej klinice proponujemy kompleksowe badania oraz pełną opiekę. Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie pacjentom leczenia w oparciu o najnowsze standardy wiedzy medycznej.

Jeśli zauważysz u siebie lub kogoś bliskiego objawy mogące świadczyć o chorobie neurologicznej, to koniecznie skonsultuj się z neurologiem. Szybka, dobrze postawiona diagnoza to klucz do zmniejszenia dolegliwości choroby lub całkowitego jej wyleczenia.

Neurosfera - kompleksowe leczenie neurologiczne

ul. Dobrego Pasterza 118C/LU11
31-446 Kraków
I piętro - wejście od strony prywatnego parkingu bezpośrednio przed gabinetem
Zobacz na Google Maps

Pon. - Pią.
09:00-20:00