SZKOLENIE

W dniach 12 i 13 stycznia w Neurosferze odbędzie się szkolenie ze spastyczności i dystonii ogniskowych. Szkolenie to adresowane jest do lekarzy neurologów oraz lekarzy rehabilitacji medycznej, zarówno tych, którzy posiadają już specjalizację, jak i tych w trakcie szkolenia specjalizacyjnego.
Celem prowadzonych przez nas kursów jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy w zakresie precyzyjnego i bezpiecznego podawania toksyny botulinowej pod kontrola USG.

TOXINS 2024

W dniach 17-20 stycznia odbędzie się w Berlinie oczekiwana przez nas Konferencja Toxins 2024, na której oczywiście nie może nas zabraknąć.
Konferencja Toxins jest najważniejszym miejscem rozważań na temat najnowszych osiągnięć w nauce i zastosowań klinicznych neurotoksyn.
Program Konferencji, prowadzony przez najznamienitszych światowych ekspertów, jest skierowany do naukowców i klinicystów z dziedzin neurologii, medycyny rehabilitacyjnej, dermatologii, medycyny estetycznej, okulistyki, otolaryngologii, urologii, gastroenterologii i leczenia bólu.

UWAGA

W związku ze zmieniającą się sytuacją rynkową, z dniem 1 stycznia wprowadzona została korekta cennika za świadczone przez nas usługi.
http://www.neurosfera.org/cennik