Aktualności

Aktualności

FIZJOTERAPIA NEUROLOGICZNA

Jest to gałąź fizjoterapii stosowana m.in. przy takich schorzeniach jak: - UDAR - STWARDNIENIE ROZSIANE - URAZY MÓZGOWO-CZASZKOWE - POLINEUROPATIE - CHOROBA PARKINSONA

Czytaj więcej

ZMIANA CENNIKA OD 1 STYCZNIA

Od 1 stycznia 2022 automatycznie nastąpi zmiana cen w naszej przychodni

Czytaj więcej

KONSULTACJA U NEUROCHIRURGA

W dniu 15 grudnia w Neurosferze będzie przyjmował NEUROCHIRURH DR N. MED WOJCIECH PIETRASZKO.

Czytaj więcej

STRONA INTERNETOWA DLA PACJENTÓW PO UDARZE

Dziś chcielibyśmy wam przedstawić stronę internetową, która powstała z myślą o PACJENTACH PO UDARZE oraz dla ich opiekunów --> https://zyciepoudarze.pl/ 

Czytaj więcej

ŚWIATOWY DZIEŃ UDARU MÓZGU 28.10

Udar mózgu to stan zagrażający życiu. Warto znać charakterystyczne objawy, na które należy zwrócić uwagę by następnie móc jak najszybciej wezwać pogotowie ratunkowe. Z okazji światowego dnia mózgu, który jest 28 października nasz specjalista neurolog DR N. MED. MAŁGORZATA DEC - ĆWIEK będzie się wypowiadać podczas webinaru „Życie po udarze mózgu” organizowanego przez Akademię Fundacji Chorób mózgu.

Czytaj więcej

KAWA A UKŁAD NERWOWY

Kawa jest napojem, który dla wielu osób jest codziennością. Niektórzy nie wyobrażają sobie poranka bez kawy, inni przerwy w pacy a jeszcze inni na przykład popołudniowego deseru bez towarzystwa tego napoju. Dziś chcielibyśmy przedstawić kilka korzyści z picia kawy dla układu nerwowego.

Czytaj więcej

KURS TMS w naszej palcówce!

Dnia 6.10 odbył się w naszej klinice KURS TMS o PRZEZCZASZKOWEJ STYMULACJI MAGNETYCZNEJ. Prowadzącym był wybitny i ceniony w Polsce specjalista z zakresu neurologii i neurofizjologii klinicznej DR HAB. N. MED. JAKUB ANTCZAK.

Czytaj więcej

ŚWIATOWY DZIEŃ ALZHAIMERA - 21 WRZEŚNIA

Choroba Alzheimera jest postacią otępienia gdzie rozwój zaburzeń pamięci jest skryty i podstępny. Narastają one przez wiele lat i nie bolą, więc rzadko skłaniają nas do wizyty lekarskiej w początkowym stadium. W tym dniu chcielibyśmy zwrócić waszą uwagę na tak zwane „znaki ostrzegawcze” choroby.

Czytaj więcej

REKRUTACJA ! Szukamy lekarza psychiatrę.

Prywatna przychodnia neurologiczna NEUROSFERA nawiąże współprace z  LEKARZEM PSYCHIATRĄ dorosłych. Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie na adres:  rejestracja@neurosfera.org w tytule wpisując "PSYCHIATRA"

Czytaj więcej