Aktualności

Aktualności

ZMIANA CENNIKA OD 1 STYCZNIA

Od 1 stycznia 2022 automatycznie nastąpi zmiana cen w naszej przychodni

Czytaj więcej

KONSULTACJA U NEUROCHIRURGA

W dniu 15 grudnia w Neurosferze będzie przyjmował NEUROCHIRURH DR N. MED WOJCIECH PIETRASZKO.

Czytaj więcej

STRONA INTERNETOWA DLA PACJENTÓW PO UDARZE

Dziś chcielibyśmy wam przedstawić stronę internetową, która powstała z myślą o PACJENTACH PO UDARZE oraz dla ich opiekunów --> https://zyciepoudarze.pl/ 

Czytaj więcej

NOWY SPECJALISTA – NEUROLOG DZIECIĘCY

NeuroSfera to placówka medyczna, w której chcemy zapewnić kompleksową pomoc pacjentom z problemami neurologicznymi. W odpowiedzi na wasze potrzeby OD GRUDNIA 2021 do naszego zespołu dołączy DR N. MED. OLGA MILCZAREK, której specjalizacją jest neurologia oraz NEUROLOGIA DZIECIĘCA.

Czytaj więcej

ŚWIATOWY DZIEŃ UDARU MÓZGU 28.10

Udar mózgu to stan zagrażający życiu. Warto znać charakterystyczne objawy, na które należy zwrócić uwagę by następnie móc jak najszybciej wezwać pogotowie ratunkowe. Z okazji światowego dnia mózgu, który jest 28 października nasz specjalista neurolog DR N. MED. MAŁGORZATA DEC - ĆWIEK będzie się wypowiadać podczas webinaru „Życie po udarze mózgu” organizowanego przez Akademię Fundacji Chorób mózgu.

Czytaj więcej

KAWA A UKŁAD NERWOWY

Kawa jest napojem, który dla wielu osób jest codziennością. Niektórzy nie wyobrażają sobie poranka bez kawy, inni przerwy w pacy a jeszcze inni na przykład popołudniowego deseru bez towarzystwa tego napoju. Dziś chcielibyśmy przedstawić kilka korzyści z picia kawy dla układu nerwowego.

Czytaj więcej

KURS TMS w naszej palcówce!

Dnia 6.10 odbył się w naszej klinice KURS TMS o PRZEZCZASZKOWEJ STYMULACJI MAGNETYCZNEJ. Prowadzącym był wybitny i ceniony w Polsce specjalista z zakresu neurologii i neurofizjologii klinicznej DR HAB. N. MED. JAKUB ANTCZAK.

Czytaj więcej

ŚWIATOWY DZIEŃ ALZHAIMERA - 21 WRZEŚNIA

Choroba Alzheimera jest postacią otępienia gdzie rozwój zaburzeń pamięci jest skryty i podstępny. Narastają one przez wiele lat i nie bolą, więc rzadko skłaniają nas do wizyty lekarskiej w początkowym stadium. W tym dniu chcielibyśmy zwrócić waszą uwagę na tak zwane „znaki ostrzegawcze” choroby.

Czytaj więcej

REKRUTACJA ! Szukamy lekarza psychiatrę.

Prywatna przychodnia neurologiczna NEUROSFERA nawiąże współprace z  LEKARZEM PSYCHIATRĄ dorosłych. Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie na adres:  rejestracja@neurosfera.org w tytule wpisując "PSYCHIATRA"

Czytaj więcej